طراحی سایت

تاریخ انتشار : 1398/10/05

داشتن وب سایت مناسب برای معرفی و یا فروش محصولات شما می تواند یک گام بسیار مهم برای پیشبرد اهداف شما باشد. طراحی وب سایت یک کار به ظاهر ساده اما دارای نکته های فنی است که رعایت آنها می تواند باعث رسیدن یا نرسیدن شما به اهدافتان شود. طراحی وب به شیوه های مختلفی صورت می گیرد که هر شرکت یاطراح وب با توجه به نیاز مشتری یکی از آنها را انتخاب میکند.

 

 

طراحی وب اختصاصی

در این روش تمامی مراحل طراحی سایت باید توسط برنامه نویس از صفر نوشته و پیاده سازی شود ،در این روش برنامه نویس با انتخاب یک فریم ورک یا زبان برنامه نویسی تمامی خواسته های مشتری را در نظر میگیرد و بر اساس آن سایت را طراحی میکند،این روش معمولا بسیار زمان بر و طولانیست و ممکن است تا چندین ماه طول بکشد و هزینه های بالایی را بر مشتری تحمیل نماید ،این روش برای پروژه های خاص یا وب سایت هایی که دارای عملکرد معین و پیچیده ای هستند توصیه میشود. اگر شما بدنبال یک سایت برای خودتان و معرفی کسب کارتان هستید و یا فروشگاه اینترنتی و سایت شرکتی می خواهید این روش توصیه نمیشود زیرا اینگونه سایت ها به راحتی قابل دسترسی هستند و نیازی به انجام هزینه های گزاف و صرف وقت نیست.

در صورتیکه نیاز به سایت با طراحی اختصاصی دارید می توانید با تماس بگیرید تا مشاوران ایده ال نیک به بهترین صورت شما را راهنمایی کنند.

 

طراحی وب با CMS

طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا که به CMS معروف هستند یکی دیگر از روش های طراحی وب است که بهترین و در دسترس ترین روش برای ایجاد سایت است،امروزه سیستم های مدیریت محتوای گوناگونی ایجاد و توسعه یافته اند که میتوان از دروپال،وردپرس،جوملا،پرستا و…. نام برد ،این سیستم ها امکانات اولیه سایت را برای شما فراهم میکنند امابرای اینکه بتوانید یک سایت کامل داشته باشید نیاز دارید که افرادی که با این سیستم ها آشنا هستند بتوانند امکانات مورد نیاز شما را در سایت قرار داده و آن را مدیریت کنند با استفاده از این طرح شما دارای یک سایت اختصاصی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس میکند.

ایده آل نیک با استفاده از سیستم مدیریت محتوی وردپرس برای شما یک سایت با کیفیت تهیه میکند. هم اکنون تقریبا ۸۰ میلیون وب سایت در سرتاسر دنیا از وردپرس استفاده میکنند و بسیاری از شرکت های بزرگ و مشهور دنیا از این سیستم استفاده میکنند. ایده آل نیک کیفیت محصولات خود را تضمین میکند.

چهت دریافت مشاوره رایگان و انتخاب سیستم مدیریت محتوی مناسب با ما تماس بگیرید.

 

سایت های آماده و از قبل طراحی شده

در این طرح ما و سایر همکارانمان سایت هایی را از قبل طراحی نموده و پس از انتخاب به مشتری تحویل داده می دهیم،سایت هایی که بصورت اختصاصی با قیمت های بالا بفروش میرسند ،در ایده آل نیک با قیمت مناسب و باور نکردی با میزبانی و دامنه ی رایگان دریافت کنید.